Pozvánka na výstavu ONDREJA ZIMKU - ZÁHRADA SNOV
Dovoľujeme si Vás pozvať na slávnostné otvorenie výstavy ONDREJ ZIMKA - ZÁHRADA SNOVSrdečne vás pozývame na výstavu  ONDREJA ZIMKU - ZÁHRADA SNOV,  ktorá je sprístupnená verejnosti v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 15.00 hod.  v priestoroch KD R. Jašíka v Turzovke a to do 14. 9. 2017.
 
POZVÁNKA NA SPOMIENKOVÉ PODUJATIE k 400. výročiu úmrtia JURAJA TURZA

Náhrobok J. Turza v kaplnke Oravského hraduVo štvrtok 15. decembra 2016 bude v zasadačke MsÚ v Turzovke v čase od 10.00 hod. do 12.00 hod. moderovaná beseda k 400. výročiu úmrtia JURAJA TURZA k témam:

RODINNÉ VZŤAHY JURAJA TURZA
(PhDr. Jana Kurucárová - ŠA Žilina)
JURAJ TURZO A VZDELANOSŤ (PhDr. Helena Saktorová, PhD. – SNK Martin)
JURAJ TURZO A TURZOVKA Mgr. Drahomír Velička, PhD. – ŠA Žilina, prac. Čadca)


Na besede budú aj vstupy s ukážkami dobovej hudby a o 12.00 hod. bude v kinosále KDRJ premietnutý film Pavla Dvořáka - ŽIVOT A SMRŤ PALATÍNA.

 
POZVÁNKA NA VIANOČNÉ TRHY A TURZOVSKÝ KERMAŠ 2016
POZVÁNKA NA VIANOČNÉ TRHY A TURZOVSKÝ KERMAŠ 2016Aj tohtoročný záver roka bude v Turzovke pestrý a zaujímavý. Tradičné Vianočné trhy sa po dohode organizátorov spojili s vlani obnoveným Turzovským kermašom do jedného veľkého podujatia.
Pre všetkých, ktorí sa v čase jeho konania chystajú do Turzovky, prinášame prehľad programu.
 
JAŠÍKOVE DNI V TURZOVKE
PROGRAMOVÝ PLAGÁT - JAŠÍKOVE DNI V TURZOVKEPre všetkých záujemcov o návštevu tohto tradičného, významného kultúrneho a spoločenského podujatia, usporiadaného v Turzovke každoročne na prelome mesiacov november a december, uverejňujeme PROGRAMOVÝ PLAGÁT.
 
POZVÁNKA DO DIVADLA
divadelné predstavenie KEMPING STORY bude v Turzovke  v sobotu 17.12.2016Pozývame Vás na divadelné predstavenie KEMPING STORY, ktoré bude v Turzovke v sobotu 17.12.2016 o 18.00 hod. Vstupenky v cene 12 euro sú v predpredaji v Mestskej knižnici v Turzovke.
 
POZVÁNKA NA SPOMIENKOVÉ PODUJATIE A SEMINÁR
Pozvánka na spomienkové podujatie a seminár pri príležitosti 200. výročia narodeni FRANTIŠKA TAGÁNIHO konané v Turzovke 10. novembra 2016Dovoľujeme si Vás pozvať na spomienkové podujatie a seminár pri príležitosti 200. výročia narodenia významného slovenského kňaza, národovca a mecéna FRANTIŠKA TAGÁNIHO, konané v Turzovke 10. novembra 2016.
Úvodný program a program seminára nájdete, keď si na tejto stránke kliknete na "ďalšie informácie".
Svoju účasť potvrďte na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , alebo na č.t. 0948 613 611
Ďalšie informácie...
 
MARIÁNSKE PÚTNICKE MIESTO ŽIVČÁKOVÁ - POZVÁNKA NA JESENNÚ PÚŤ

Živčáková - orientačná mapaPozývame všetkých na HORU ŽIVČÁKOVÁ PRI TURZOVKE na JESENNÚ PÚŤ, konanú v nedeľu 9. októbra 2016.
Program púte nájdete, keď si na tejto stránke kliknete na ďalšie informácie.

 

 

Ďalšie informácie...
 
POZVÁNKA PRE ČLENOV SPOLKU
naše súťažné družstvo v tradičnej súťaži O najlepší guláš v roku 2015Pozývame všetkých členov Spolku, aby prišli v sobotu 16. júla 2016 do Areálu športu a oddychu v Turzovke – Závodí povzbudiť naše súťažné družstvo v tradičnej súťaži „O najlepší guláš“, ale najmä ochutnať výsledok ich snaženia. Naše spolkové družstvo získalo za dobu trvania súťaže už celý rad ocenení a veríme, že tomu nebude inak ani v tomto roku. Nájdete nás v stánku, nad ktorým bude viať spolková vlajka a poznáte nás aj podľa „rovnošaty“, ktorou už tradične ozvláštňujeme celú súťaž a ktorá bude aj teraz novým prekvapením. Príďte stráviť príjemné odpoludnie s priateľmi pri dobrom jedle a občerstvení. Očakávame Vašu prítomnosť v niektorom z tričiek s logom Spolku, resp. s doplnkami v podobe šatiek, klobúkov či šálov...
 
POZVÁNKA NA JARNÚ PÚŤ - HORA ŽIVČÁKOVÁ PRI TURZOVKE

Pozývame všetkých na Jarnú púť konanú v nedeľu 22. mája 2016Pozývame všetkých na Jarnú púť konanú v nedeľu 22. mája 2016 - program v ďalších informáciách.

 

Ďalšie informácie...
 
« ZačiatokPredch123456789ĎalejKoniec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL